Počet inzerátov: 4

Eck-sicma poľnohospodárske stroje

Prezrite si Eck-sicma poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Eck-sicma poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Eck-sicma 3000, Tanierové brány

  Eck-sicma 3000Pracovná šírka: 300

  Tanierové brány

  Nemecko

  924 EUR
 • Eck-sicma 3m, Rotačné brány a pôdne frézy

  Eck-sicma 3mKonfigurácia pohonu: Trailed, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Pracovná šírka: 300

  Rotačné brány a pôdne frézy

  Nemecko, -

  5 900 EUR
 • Eck-sicma 3 m, Mechanické sejačky

  Eck-sicma 3 mKonfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Pracovná šírka: 300

  Mechanické sejačky

  Nemecko, -

  5 900 EUR
 • Eck-sicma ERS 3000 kopeg, Kultivátory

  Eck-sicma ERS 3000 kopeg

  Kultivátory

  Holandsko, Zijldijk
  7d

  1 750 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Eck-sicma poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Eck-sicma poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Eck-sicma poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.