Počet inzerátov: 4

Dalum poľnohospodárske stroje

Prezrite si Dalum poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Dalum poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Dalum 10M BALTRANSPORTÖR, Stroje na zber krmovín-príslušenstvo

  Dalum 10M BALTRANSPORTÖRStav zadných pneumatík: TransportDimensions%

  Stroje na zber krmovín-príslušenstvo

  Švédsko, Kungälv

  1 357 EUR
 • Dalum Balvagn, Prívesy na balíky

  Dalum BalvagnStav predných pneumatík: 50%, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Stav zadných pneumatík: 50%, Rozmery nákladového priestoru (dĺžka x šírka x výška): 2x4x2.2

  Prívesy na balíky

  Švédsko, Ulricehamn

  720 EUR
 • Dalum balvagn med förställ, Prívesy na balíky

  Dalum balvagn med förställVyrobené v štáte: SE

  Prívesy na balíky

  Švédsko, Floby

  1 033 EUR
 • Dalum 8M DJURVAGN HÖJ/SÄNK RÖRLIG BO, 2015, Ďalšie nakladače, rýpadlá a príslušenstvo

  Dalum 8M DJURVAGN HÖJ/SÄNK RÖRLIG BOTransportné rozmery (DxŠxV): OtherInformation

  Ďalšie nakladače, rýpadlá a príslušenstvo
  2015
  Švédsko, Kund

  14 089 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Dalum poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Dalum poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Dalum poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.