Počet inzerátov: 3

Cummins poľnohospodárske stroje

Prezrite si Cummins poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Cummins poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Cummins QSX15, Motory

  Cummins QSX15

  Motory

  Ruská federácia

  21 636 EUR
 • Cummins QSC, Motory

  Cummins QSCObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Diel ID: OH4955190QSC, Vhodné pre nasledovné stroje: Трактора NEW HOLLAND Т8040 CASE MX215 MX215 MX275 и иная техника , Transportná hmotnosť: 92.344, V záruke: 2 года, Vyrobené v štáte: US

  Motory

  Ruská federácia, Санкт-Петербург

  1 442 EUR
 • Cummins 4049358Турбокомпрессор ISLe В НАЛИЧИИ, 2015, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Cummins 4049358Турбокомпрессор ISLe В НАЛИЧИИVýkon motora: 24, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Servisná knižka: Áno, Pracovná šírka: 0.5, Working width, rows: 0.6, Vyrobené v štáte: CN

  Ďalšie poľnohospodárske stroje
  2015
  Čína, CHINA

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Cummins poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Cummins poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Cummins poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.