Počet inzerátov: 5

CNH poľnohospodárske stroje

Prezrite si CNH poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky CNH poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • CNH Hinterradgewichte 227 kg, Ďalšie príslušenstvo traktorov

  CNH Hinterradgewichte 227 kg

  Ďalšie príslušenstvo traktorov

  Nemecko, 49593 Bersenbrück

  850 EUR
 • CNH Hinterradgewichte 454 kg, Ďalšie príslušenstvo traktorov

  CNH Hinterradgewichte 454 kg

  Ďalšie príslušenstvo traktorov

  Nemecko, 49593 Bersenbrück

  1 400 EUR
 • CNH magnum, Ďalšie príslušenstvo traktorov

  CNH magnum

  Ďalšie príslušenstvo traktorov

  Dánsko

  336 EUR
 • CNH traktor, Ďalšie príslušenstvo traktorov

  CNH traktor

  Ďalšie príslušenstvo traktorov

  Dánsko

  336 EUR
 • CNH - FPT - IVECO ENGINE, Motory

  CNH - FPT - IVECO ENGINEObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Vhodné pre nasledovné stroje: NEW HOLLAND harvesters oogstmachines combines

  Motory

  Holandsko, Heesch

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii CNH poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie CNH poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie CNH poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.