Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si CMT agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky CMT agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
  1 Výsledkov hľadania v "CMT agriculture"
  inzeráty/stránka
  • CMT MTD 2060-11L, 2011, Dvojstranné pluhy

   CMT MTD 2060-11LKonfigurácia pohonu: Mounted, Transportná hmotnosť: 350

   Dvojstranné pluhy
   2011
   Thajsko, ปทุมธานี

   979 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii CMT agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie CMT agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie CMT agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.