Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Caroni agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Caroni agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
4 Výsledkov hľadania v "Caroni agriculture"
inzeráty/stránka
 • Caroni Aftakaspomp, beregeningspomp, Zavlažovacie systémy

  Caroni Aftakaspomp, beregeningspomp

  Zavlažovacie systémy

  Holandsko

  Ponúknite cenu
 • Caroni F15 Hydraulisk, med 3 knive, 1,5m, Žacie stroje

  Caroni F15 Hydraulisk, med 3 knive, 1,5mObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Pracovná šírka: 150

  Žacie stroje

  Dánsko, Egtved

  740 EUR
 • Caroni F24, Mulčovače

  Caroni F24Pracovná šírka: 2400

  Mulčovače

  Dánsko

  1 076 EUR
 • Caroni TC590NSRD, 2000, Žacie stroje

  Caroni TC590NSRDKonfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Pracovná šírka: 180

  Žacie stroje
  2000
  Holandsko, KESTEREN

  1 350 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Caroni agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Caroni agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Caroni agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.