Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Burg agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Burg agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
2 Výsledkov hľadania v "Burg agriculture"
inzeráty/stránka
 • Burg AL-E 1.11, 2015, Dopravníky a plniče

  Burg AL-E 1.11Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5

  Dopravníky a plniče
  2015
  Poľsko, TRUCK ARENA GRÓJEC SP. Z O.O., Słomczyn 81, 05-600 Grójec,

  58 511 EUR
 • Burg automatishe kistenvuller met ontstapelen, 2009, Stroje a zariadenia na spracovanie a skladovanie poľnohospodárskych plodín - Iné

  Burg automatishe kistenvuller met ontstapelenVyrobené v štáte: NL

  Stroje a zariadenia na spracovanie a skladovanie poľnohospodárskych plodín - Iné
  2009
  Holandsko

  9 950 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Burg agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Burg agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Burg agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.