Počet inzerátov: 3

Bucher poľnohospodárske stroje

Prezrite si Bucher poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Bucher poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Bucher VACUUMUNIT MET TOEBEHOREN, 2011, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Bucher VACUUMUNIT MET TOEBEHOREN

  Ďalšie poľnohospodárske stroje
  2011
  Holandsko

  Ponúknite cenu
 • Bucher Record 39, Žacie stroje

  Bucher Record 39Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Pracovná šírka: 155

  Žacie stroje

  Holandsko, De Goorn

  1 950 EUR
 • Bucher TR2400, 1982, Traktory

  Bucher TR2400Typ traktora: Poľnohospodárske traktory, Výkon motora: 48, Rozmery predných pneumatík: 27-10x15, Rozmer zadných pneumatík: 27-10x15

  Traktory
  1982 3 120 h
  Nórsko, Hafslo

  7 811 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Bucher poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Bucher poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Bucher poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.