Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 1

  Broaryd poľnohospodárske stroje

  Prezrite si Broaryd poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Broaryd poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Broaryd 10 ton, Obilné návesy

   Broaryd 10 tonObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Rozmery nákladového priestoru (dĺžka x šírka x výška): 4.58- 2.35-1.12, Značka pneumatík: Good year, Stav predných pneumatík: 90%, Maximálny objem nákladu: 1.2e+007, Stav zadných pneumatík: 90%

   Obilné návesy

   Švédsko, sjuntorp

   4 983 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Broaryd poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Broaryd poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Broaryd poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.