Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Bomech agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Bomech agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
2 Výsledkov hľadania v "Bomech agriculture"
inzeráty/stránka
 • Bomech Terra-X, 2012, Rozmetadlá priemyselných hnojív

  Bomech Terra-X

  Rozmetadlá priemyselných hnojív
  2012
  Nemecko

  11 800 EUR
 • Bomech 8,8 M FLEX, 2015, Aplikačné cisterny

  Bomech 8,8 M FLEXObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3

  Aplikačné cisterny
  2015
  Dánsko, Viborg

  14 791 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Bomech agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Bomech agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Bomech agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.