Počet inzerátov: 2

Bomech poľnohospodárske stroje

Prezrite si Bomech poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Bomech poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Bomech Terra-X, 2012, Rozmetadlá priemyselných hnojív

  Bomech Terra-X

  Rozmetadlá priemyselných hnojív
  2012
  Nemecko, Manching

  8 319 EUR
 • Bomech 8,8 M FLEX, 2015, Aplikačné cisterny

  Bomech 8,8 M FLEXObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3

  Aplikačné cisterny
  2015
  Dánsko, Viborg

  14 791 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Bomech poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Bomech poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Bomech poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.