Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Bemab agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Bemab agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
  2 Výsledkov hľadania v "Bemab agriculture"
  inzeráty/stránka
  • Bemab BSL 350, 1998, Posýpače soli a piesku

   Bemab BSL 350Konfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Pracovná šírka: 110

   Posýpače soli a piesku
   1998
   Švédsko, Ulricehamn

   830 EUR
  • Bemab BSL 350, 2011, Posýpače soli a piesku

   Bemab BSL 350Konfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5

   Posýpače soli a piesku
   2011
   Švédsko, Skänninge

   2 075 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Bemab agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Bemab agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Bemab agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.