Počet inzerátov: 3

Baltimatic poľnohospodárske stroje

Prezrite si Baltimatic poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Baltimatic poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Baltimatic 200, 2017, Kultivátory

  Baltimatic 200Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Pracovná šírka: 200

  Kultivátory
  2017
  Dánsko, Egtved

  2 084 EUR
 • Baltimatic 180, 2017, Kultivátory

  Baltimatic 180Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Pracovná šírka: 180

  Kultivátory
  2017
  Dánsko, Egtved

  2 017 EUR
 • Baltimatic 160 med PTOaksel, 2017, Kultivátory

  Baltimatic 160 med PTOakselObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Pracovná šírka: 160

  Kultivátory
  2017
  Dánsko, Egtved

  1 950 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Baltimatic poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Baltimatic poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Baltimatic poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.