Počet inzerátov: 4

Allis-Chalmers poľnohospodárske stroje

Prezrite si Allis-Chalmers poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Allis-Chalmers poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Allis-Chalmers C, 1943, Traktory

  Allis-Chalmers CTyp traktora: Poľnohospodárske traktory, Druh náhonu: 2 WD, Výkon motora: 23, Hrubá hmotnosť: 1453.76

  Traktory
  1943
  Spojené štáty, Gibson City, Illinois

  1 710 EUR
 • Allis-Chalmers 200, Traktory

  Allis-Chalmers 200Typ traktora: Poľnohospodárske traktory, Druh náhonu: 2 WD, Výkon motora: 93

  Traktory

  Spojené štáty, Watseka, Illinois

  5 811 EUR
 • Allis-Chalmers WC, 1946, Traktory

  Allis-Chalmers WCTyp traktora: Poľnohospodárske traktory, Druh náhonu: 2 WD, Výkon motora: 21, Hrubá hmotnosť: Nie

  Traktory
  1946
  Spojené štáty, BLUFFTON, Indiana

  1 668 EUR
 • Allis-Chalmers 8070, 1984, Traktory

  Allis-Chalmers 8070Typ traktora: Poľnohospodárske traktory, Druh náhonu: 2 WD, Výkon motora: 170, Hrubá hmotnosť: 6236.9

  Traktory
  1984
  Spojené štáty, Arthur, Illinois

  14 965 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Allis-Chalmers poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Allis-Chalmers poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Allis-Chalmers poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.