Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Allis-Chalmers poľnohospodárske stroje

  Prezrite si Allis-Chalmers poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Allis-Chalmers poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Allis-Chalmers 8070, 1984, Traktory

   Allis-Chalmers 8070Typ traktora: Poľnohospodárske traktory, Druh náhonu: 2 WD, Výkon motora: 170, Hrubá hmotnosť: 6236.9

   Traktory
   1984
   Spojené štáty, Arthur, Illinois

   14 280 EUR
  • Allis-Chalmers C, 1943, Traktory

   Allis-Chalmers CTyp traktora: Poľnohospodárske traktory, Druh náhonu: 2 WD, Výkon motora: 23, Hrubá hmotnosť: 1453.76

   Traktory
   1943
   Spojené štáty, Gibson City, Illinois

   1 632 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Allis-Chalmers poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Allis-Chalmers poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Allis-Chalmers poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.