Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Aktiv agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Aktiv agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
2 Výsledkov hľadania v "Aktiv agriculture"
inzeráty/stránka
 • Aktiv st4, Terénne vozidlá

  Aktiv st4Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3

  Terénne vozidlá

  Fínsko

  4 900 EUR
 • Aktiv Agirra classic touring, 2013, Snehové skútre

  Aktiv Agirra classic touringVýkon motora: 4

  Snehové skútre
  2013
  Nórsko

  919 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Aktiv agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Aktiv agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Aktiv agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.