Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Aixam agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Aixam agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
  1 Výsledkov hľadania v "Aixam agriculture"
  inzeráty/stránka
  • Aixam A741 SI Mopedbil, 2008, Iné stroje na aplikáciu hnojív a ich príslušenstvo

   Aixam A741 SI MopedbilTransportné rozmery (DxŠxV): Accessories

   Iné stroje na aplikáciu hnojív a ich príslušenstvo
   2008 5947
   Švédsko, Skellefteå

   6 743 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Aixam agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Aixam agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Aixam agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.