Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Agrozet agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Agrozet agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
1 Výsledkov hľadania v "Agrozet agriculture"
inzeráty/stránka
 • Agrozet SK 4 - 280, 1985, Sadiace stroje

  Agrozet SK 4 - 280Stav predných pneumatík: 90%, Konfigurácia pohonu: Mounted, Posledná revízia: 2013, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Stav zadných pneumatík: 90%, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Working width, rows: 4, Transportná hmotnosť: 1890, Vyrobené v štáte: CZ

  Sadiace stroje
  1985
  Slovenská republika, Slovensko

  2 800 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Agrozet agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Agrozet agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Agrozet agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.