Počet inzerátov: 4

Agromec poľnohospodárske stroje

Prezrite si Agromec poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Agromec poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Agromec RBZ, Príslušenstvo pre čelné nakladače

  Agromec RBZ

  Príslušenstvo pre čelné nakladače

  Nemecko, Kreidach

  Ponúknite cenu
 • Agromec MULCHER, 2012, Mulčovače

  Agromec MULCHER

  Mulčovače
  2012
  Nemecko

  3 200 EUR
 • Agromec HF 320, 2002, Žacie stroje

  Agromec HF 320Konfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Pracovná šírka: 320, Transportná hmotnosť: 1300

  Žacie stroje
  2002
  Dánsko, Hobro

  3 294 EUR
 • Agromec TF 250, 2010, Mulčovače

  Agromec TF 250Pracovná šírka: 250

  Mulčovače
  2010
  Rumunsko, Tarcea, Bihor

  9 750 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Agromec poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Agromec poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Agromec poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.