Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 3

  AGM poľnohospodárske stroje

  Prezrite si AGM poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky AGM poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • AGM WF 140, 2008, Miešačky krmív

   AGM WF 140

   Miešačky krmív
   2008
   Nemecko, Aurach

   8 319 EUR
  • AGM 2Wf170, 2007, Miešačky krmív

   AGM 2Wf170Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Maximálny objem nákladu: 17

   Miešačky krmív
   2007 1 h
   Holandsko, -

   19 000 EUR
  • AGM Unifeed M12, Miešačky krmív

   AGM Unifeed M12Maximálny objem nákladu: 1.2e+007

   Miešačky krmív

   Holandsko

   8 000 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii AGM poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie AGM poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie AGM poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.