Výsledky vyhľadávania

Prezrite si AG-BAG agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky AG-BAG agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
3 Výsledkov hľadania v "AG-BAG agriculture"
inzeráty/stránka
 • AG-BAG G6070, 2002, Stroje na zber krmovín-príslušenstvo

  AG-BAG G6070

  Stroje na zber krmovín-príslušenstvo
  2002
  Spojené štáty, Eden, Wisconsin

  20 097 EUR
 • AG-BAG G7000, 2005, Ovíjačky

  AG-BAG TG 7000Konfigurácia pohonu: Trailed, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Pracovná šírka: 2.4

  Ovíjačky
  2005
  Švédsko, Sverige

  25 936 EUR
 • AG-BAG G6000, Stroje na zber krmovín-príslušenstvo

  AG-BAG G6000

  Stroje na zber krmovín-príslušenstvo

  Spojené štáty, Campbellsville, Kentucky

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii AG-BAG agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie AG-BAG agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie AG-BAG agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.