Počet inzerátov: 3

Aebi poľnohospodárske stroje

Prezrite si Aebi poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Aebi poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Aebi TT60, Terénne vozidlá

  Aebi TT60Výkon motora: 46.2271, Druh náhonu: 4 WD

  Terénne vozidlá

  Poľsko, Kęty

  11 962 EUR
 • Aebi TT88, Žacie stroje

  Aebi TT88Stav zadných pneumatík: 90%

  Žacie stroje
  1432
  Rakúsko

  24 167 EUR
 • Aebi SCHMIDT TRAXOS 1,2, 2017, Posýpače soli a piesku

  Aebi SCHMIDT TRAXOS 1,2Konfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Pracovná šírka: 600, V záruke: 1 ÅR

  Posýpače soli a piesku
  2017
  Švédsko, STAFFANSTORP

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Aebi poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Aebi poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Aebi poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.