Počet inzerátov: 3

ABB poľnohospodárske stroje

Prezrite si ABB poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky ABB poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • ABB 13.6x38, Kolesá

  ABB 13.6x38Stav predných pneumatík: RearTyreCondition%, Transportné rozmery (DxŠxV): Accessories

  Kolesá

  Švédsko, Skänninge

  994 EUR
 • ABB HALMRIVARE, 2014, Iné stroje na aplikáciu hnojív a ich príslušenstvo

  ABB HALMRIVARETransportné rozmery (DxŠxV): Accessories

  Iné stroje na aplikáciu hnojív a ich príslušenstvo
  2014
  Švédsko, Kvänum

  Ponúknite cenu
 • ABB 729, 2010, Drviče a rezače balíkov

  ABB 729Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): Áno

  Drviče a rezače balíkov
  2010
  Litva, Lithuanian

  750 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii ABB poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie ABB poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie ABB poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.