Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 5

  Použité Virnig manipulácia s materiálmi na predaj

  Prezrite si Virnig manipulácia s materiálmi z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Virnig manipulácia s materiálmi zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz manipulácia s materiálmi.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Virnig ERPF48, 2019, VidliceVirnig ERPF48

   Vidlice
   2019
   Spojené štáty, Brainerd, Minnesota

   612 EUR
  • Virnig BSV48, 2018, VidliceVirnig BSV48

   Vidlice
   2018
   Spojené štáty, Brainerd, Minnesota

   524 EUR
  • Virnig, VidliceVirnig

   Vidlice

   Spojené štáty, Bardstown, Kentucky

   Ponúknite cenu
  • Virnig, 2019, VidliceVirnig

   Vidlice
   2019
   Spojené štáty, Bardstown, Kentucky

   660 EUR
  • Virnig, 2019, VidliceVirnig

   Vidlice
   2019
   Spojené štáty, Bardstown, Kentucky

   660 EUR
  • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

  Mascus umožňuje užívateľom internetu najlepšiu príležitosť pre nájdenie vhodnej použitej techniky pre manipuláciu s materiálom z podkategórie Virnig manipulácia s materiálmi, ktorá sa ponúka na predaj.

  Ak máte záujem o niektoré použité stroje z podkategórie Virnig manipulácia s materiálmi ponúkané na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie pri inzeráte a pridajte ho do obľúbených, alebo porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Spresnenie výsledkov vyhľadávania docielite voľbou Nové vyhľadávanie na začiatku stránky. Vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť požadované položky ako značka, model, cena alebo štát. Tým sa dostanete rovno k technike z podkategórie Virnig manipulácia s materiálmi, ktorá vás konkrétne zaujíma.

  Prosím, neváhajte kontaktovať Mascus SK, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja použitých strojov (napr. vysokozdvižné vozíky, terminálové ťahače, kontajnerové manipulátory a ďalšia použitá manipulačná technika).