Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 1

  Použité prístavné a kontajnerové vybavenie Terberg rt382 4x4

  Tu je zoznam všetkých aktuálne dostupných použitých vozíkov značky Terberg rt382 4x4 prístavné a kontajnerové vybavenie na predaj. Môžete použiť triedenie inzerátov podľa ceny, roku výroby, krajiny a ďalších vlastností kliknutím na šípky dole. Nájdete tu tiež zoznam ďalších iných použitých alebo všetky triedené podľa modelu.

  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Terberg RT382 4x4, 2002, Terminálový ťahačTerberg RT382 4x4Zdvíhacia kapacita: 45000, Motor: Cummins diesel QSM11-C335 , Prevodovka: ZF 6WG260

   Terminálový ťahač
   2002 17 000 h
   Fínsko, Pirkkala

   Ponúknite cenu
  • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

  Mascus umožňuje užívateľom internetu najlepšiu príležitosť pre nájdenie vhodnej použitej techniky pre manipuláciu s materiálom z podkategórie Terberg rt382 4x4 prístavné a kontajnerové vybavenie, ktorá sa ponúka na predaj.

  Ak máte záujem o niektoré použité stroje z podkategórie Terberg rt382 4x4 prístavné a kontajnerové vybavenie ponúkané na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie pri inzeráte a pridajte ho do obľúbených, alebo porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Spresnenie výsledkov vyhľadávania docielite voľbou Nové vyhľadávanie na začiatku stránky. Vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť požadované položky ako značka, model, cena alebo štát. Tým sa dostanete rovno k technike z podkategórie Terberg rt382 4x4 prístavné a kontajnerové vybavenie, ktorá vás konkrétne zaujíma.

  Prosím, neváhajte kontaktovať Mascus SK, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja použitých strojov (napr. vysokozdvižné vozíky, terminálové ťahače, kontajnerové manipulátory a ďalšia použitá manipulačná technika).