Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 3

  Použité Sellick manipulácia s materiálmi na predaj

  Prezrite si Sellick manipulácia s materiálmi z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Sellick manipulácia s materiálmi zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz manipulácia s materiálmi.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Sellick S80, 2011, Terénne vysokozdvižné vozíkySellick S80

   Terénne vysokozdvižné vozíky
   2011 5 213 h
   Spojené štáty, Ottumwa, Iowa

   45 669 EUR
  • Sellick TMF55, 2005, InéSellick TMF-55Typ pohonu: Naftový, Zdvíhacia kapacita: 2494.76, Výška zdvihu: 304.8, Stavebná výška: 233.68, Dĺžka vidlice: 119.38, Typ pneumatík: Off-road, Prevodovka: Automatic

   Iné
   2005 2 771 h
   Spojené štáty, Odessa

   Ponúknite cenu
  • Sellick S80, 2017, Terénne vysokozdvižné vozíkySellick S80J4E-4Typ pohonu: Naftový, Vzdialenosť od ťažiska: Nie, Výška zdvihu: 365.76, Voľný zdvih: Nie, Stavebná výška: 271.78, Zdvíhacie zariadenie: Duplex, Typ pneumatík: Vzdušnicové, Počet riadených kolies s posilňovačom: Nie

   Terénne vysokozdvižné vozíky
   2017 920 h
   Kanada, London, Ontario, Canada

   Ponúknite cenu
  • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

  Mascus umožňuje užívateľom internetu najlepšiu príležitosť pre nájdenie vhodnej použitej techniky pre manipuláciu s materiálom z podkategórie Sellick manipulácia s materiálmi, ktorá sa ponúka na predaj.

  Ak máte záujem o niektoré použité stroje z podkategórie Sellick manipulácia s materiálmi ponúkané na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie pri inzeráte a pridajte ho do obľúbených, alebo porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Spresnenie výsledkov vyhľadávania docielite voľbou Nové vyhľadávanie na začiatku stránky. Vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť požadované položky ako značka, model, cena alebo štát. Tým sa dostanete rovno k technike z podkategórie Sellick manipulácia s materiálmi, ktorá vás konkrétne zaujíma.

  Prosím, neváhajte kontaktovať Mascus SK, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja použitých strojov (napr. vysokozdvižné vozíky, terminálové ťahače, kontajnerové manipulátory a ďalšia použitá manipulačná technika).