Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 1

  Použité priemyselné prívesy

  Nižšie nájdete kompletný zoznam inzerátov strojov pre manipuláciu s materiálom v kategórii priemyselné prívesy. Pre konkrétnejšie vyhľadávanie v podkategórii strojov typu priemyselné prívesy, alebo pre hľadanie ďalšie techniky pre manipuláciu s materiálom, použite prosím tlačidlo "Nové vyhľadávanie".

  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Translyft TL ANH, 2015, Priemyselné prívesyTranslyft TL ANHObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Typ pohonu: Ďalšie, Nosnosť: 2500

   Priemyselné prívesy
   2015
   Švédsko

   1 393 EUR

  Mascus umožňuje užívateľom internetu najlepšiu príležitosť pre nájdenie vhodnej použitej techniky pre manipuláciu s materiálom z podkategórie priemyselné prívesy, ktorá sa ponúka na predaj.

  Ak máte záujem o niektoré použité stroje z podkategórie priemyselné prívesy ponúkané na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie pri inzeráte a pridajte ho do obľúbených, alebo porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Spresnenie výsledkov vyhľadávania docielite voľbou Nové vyhľadávanie na začiatku stránky. Vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť požadované položky ako značka, model, cena alebo štát. Tým sa dostanete rovno k technike z podkategórie priemyselné prívesy, ktorá vás konkrétne zaujíma.

  Prosím, neváhajte kontaktovať Mascus SK, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja použitých strojov (napr. vysokozdvižné vozíky, terminálové ťahače, kontajnerové manipulátory a ďalšia použitá manipulačná technika).