Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 1

  Použité čističe kobercov

  Nižšie nájdete kompletný zoznam inzerátov strojov pre manipuláciu s materiálom v kategórii čističe kobercov. Pre konkrétnejšie vyhľadávanie v podkategórii strojov typu čističe kobercov, alebo pre hľadanie ďalšie techniky pre manipuláciu s materiálom, použite prosím tlačidlo "Nové vyhľadávanie".

  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Cleanfix Compact one, Čističe kobercovCleanfix Compact oneObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Transportná hmotnosť: 47, Vyrobené v štáte: CH

   Čističe kobercov

   Spojené kráľovstvo, Preston

   390 EUR
  • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

  Mascus umožňuje užívateľom internetu najlepšiu príležitosť pre nájdenie vhodnej použitej techniky pre manipuláciu s materiálom z podkategórie čističe kobercov, ktorá sa ponúka na predaj.

  Ak máte záujem o niektoré použité stroje z podkategórie čističe kobercov ponúkané na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie pri inzeráte a pridajte ho do obľúbených, alebo porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Spresnenie výsledkov vyhľadávania docielite voľbou Nové vyhľadávanie na začiatku stránky. Vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť požadované položky ako značka, model, cena alebo štát. Tým sa dostanete rovno k technike z podkategórie čističe kobercov, ktorá vás konkrétne zaujíma.

  Prosím, neváhajte kontaktovať Mascus SK, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja použitých strojov (napr. vysokozdvižné vozíky, terminálové ťahače, kontajnerové manipulátory a ďalšia použitá manipulačná technika).