Počet inzerátov: 3

Použité Hyster špeciálne aplikácie na predaj

Prezrite si Hyster špeciálne aplikácie z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Hyster špeciálne aplikácie zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz špeciálne aplikácie.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Hyster C1.0, 2007, Vozíky do úzkych uličiekHyster C1.0Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Typ pohonu: Elektrický, Zdvíhacia kapacita: 1000, Vzdialenosť od ťažiska: 60, Výška zdvihu: 624, Voľný zdvih: 198, Stavebná výška: 324, Zdvíhacie zariadenie: Duplex, Dĺžka vidlice: 120, Motor: Elektro, Voltáž batérie: 48, Kapacita batérie: 480, Charger voltage: 48

  Vozíky do úzkych uličiek
  2007 773 h
  Nemecko

  32 900 EUR
 • Hyster C 1.0, 2009, Vozíky do úzkych uličiekHyster C 1.0Typ pohonu: Elektrický, Výška zdvihu: 790

  Vozíky do úzkych uličiek
  2009 11 352 h
  Maďarsko

  9 900 EUR
 • Hyster H 300 B, Terénne vysokozdvižné vozíkyHyster H300B 25000 LB ROUGH TERRAIN FORKLIFT

  Terénne vysokozdvižné vozíky

  Kanada

  10 398 EUR
 • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

Mascus umožňuje užívateľom internetu najlepšiu príležitosť pre nájdenie vhodnej použitej techniky pre manipuláciu s materiálom z podkategórie Hyster špeciálne aplikácie, ktorá sa ponúka na predaj.

Ak máte záujem o niektoré použité stroje z podkategórie Hyster špeciálne aplikácie ponúkané na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie pri inzeráte a pridajte ho do obľúbených, alebo porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Spresnenie výsledkov vyhľadávania docielite voľbou Nové vyhľadávanie na začiatku stránky. Vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť požadované položky ako značka, model, cena alebo štát. Tým sa dostanete rovno k technike z podkategórie Hyster špeciálne aplikácie, ktorá vás konkrétne zaujíma.

Prosím, neváhajte kontaktovať Mascus SK, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja použitých strojov (napr. vysokozdvižné vozíky, terminálové ťahače, kontajnerové manipulátory a ďalšia použitá manipulačná technika).