Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 5

  Použité prístavné žeriavy

  Nižšie nájdete kompletný zoznam inzerátov strojov pre manipuláciu s materiálom v kategórii prístavné žeriavy. Pre konkrétnejšie vyhľadávanie v podkategórii strojov typu prístavné žeriavy, alebo pre hľadanie ďalšie techniky pre manipuláciu s materiálom, použite prosím tlačidlo "Nové vyhľadávanie".

  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • 2 x Liebherr RMG crane 1990, 1990, Prístavné žeriavy2 x Liebherr RMG crane 1990Typ pohonu: Elektrický

   Prístavné žeriavy
   1990
   Holandsko

   Ponúknite cenu
  • 2 x Liebherr STS Crane, 1999, Prístavné žeriavy2 x Liebherr STS CraneTyp pohonu: Elektrický

   Prístavné žeriavy
   1999
   Holandsko

   Ponúknite cenu
  • Stork RMG crane 1977, 1977, Prístavné žeriavyStork RMG crane 1977Typ pohonu: Elektrický

   Prístavné žeriavy
   1977
   Holandsko

   Ponúknite cenu
  • Demag MC 300RQ, 1997, Prístavné žeriavyDemag MC 300RQObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Servisná knižka: Áno, Zdvíhacia kapacita: 63000, Typ pohonu: Naftový, Označené CE: Áno, Výkon motora: 266.49, Motor: Deutz KHD 10L 413F, Vyrobené v štáte: DE

   Prístavné žeriavy
   1997 13 500 h
   Dánsko

   100 792 EUR
  • Nelcon 2 X NELCON STS, 2002, Prístavné žeriavyNelcon 2 X NELCON STSTyp pohonu: Elektrický

   Prístavné žeriavy
   2002
   Holandsko

   Ponúknite cenu
  • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

  Mascus umožňuje užívateľom internetu najlepšiu príležitosť pre nájdenie vhodnej použitej techniky pre manipuláciu s materiálom z podkategórie prístavné žeriavy, ktorá sa ponúka na predaj.

  Ak máte záujem o niektoré použité stroje z podkategórie prístavné žeriavy ponúkané na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie pri inzeráte a pridajte ho do obľúbených, alebo porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Spresnenie výsledkov vyhľadávania docielite voľbou Nové vyhľadávanie na začiatku stránky. Vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť požadované položky ako značka, model, cena alebo štát. Tým sa dostanete rovno k technike z podkategórie prístavné žeriavy, ktorá vás konkrétne zaujíma.

  Prosím, neváhajte kontaktovať Mascus SK, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja použitých strojov (napr. vysokozdvižné vozíky, terminálové ťahače, kontajnerové manipulátory a ďalšia použitá manipulačná technika).