Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Použité Mafi prístavné nakladače na predaj

  Prezrite si Mafi prístavné nakladače z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Mafi prístavné nakladače zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz prístavné nakladače.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Mafi ROLLTRAILER 40' X 40 T, 1997, Prístavné nakladačeMafi ROLLTRAILER 40' X 40 TObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Typ pohonu: Naftový, Označené CE: Áno, Stav predných pneumatík: 70%, Stav zadných pneumatík: 70%

   Prístavné nakladače
   1997
   Poľsko

   Ponúknite cenu
  • Mafi 60t, Prístavné nakladačeMafi 60tTyp pohonu: Naftový

   Prístavné nakladače

   Spojené kráľovstvo, hull

   Ponúknite cenu
  • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

  Mascus umožňuje užívateľom internetu najlepšiu príležitosť pre nájdenie vhodnej použitej techniky pre manipuláciu s materiálom z podkategórie Mafi prístavné nakladače, ktorá sa ponúka na predaj.

  Ak máte záujem o niektoré použité stroje z podkategórie Mafi prístavné nakladače ponúkané na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie pri inzeráte a pridajte ho do obľúbených, alebo porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Spresnenie výsledkov vyhľadávania docielite voľbou Nové vyhľadávanie na začiatku stránky. Vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť požadované položky ako značka, model, cena alebo štát. Tým sa dostanete rovno k technike z podkategórie Mafi prístavné nakladače, ktorá vás konkrétne zaujíma.

  Prosím, neváhajte kontaktovať Mascus SK, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja použitých strojov (napr. vysokozdvižné vozíky, terminálové ťahače, kontajnerové manipulátory a ďalšia použitá manipulačná technika).