Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 3

  Použité prístavné nakladače

  Nižšie nájdete kompletný zoznam inzerátov strojov pre manipuláciu s materiálom v kategórii prístavné nakladače. Pre konkrétnejšie vyhľadávanie v podkategórii strojov typu prístavné nakladače, alebo pre hľadanie ďalšie techniky pre manipuláciu s materiálom, použite prosím tlačidlo "Nové vyhľadávanie".

  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Fuchs MHL 365F, 2018, Prístavné nakladačeFuchs MHL 365FObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Zdvíhacia kapacita: 8000, Typ pohonu: Naftový, Výška zdvihu: 1800, Výkon motora: 258.33, Motor: Deutz diesel Tier 4 Final, Prevodovka: hidrostatic, Transportná hmotnosť: 52000, Kabína: Celokabina, Stav predných pneumatík: 100%, Stav zadných pneumatík: 100%, Vyrobené v štáte: DE, Certifikácia: CE

   Prístavné nakladače
   2018
   Maďarsko, Biatorbágy
   7d

   Ponúknite cenu
  • 100T Mafi Roll Trailer, 2010, Prístavné nakladače100T Mafi Roll TrailerTyp pohonu: Naftový

   Prístavné nakladače
   2010
   Spojené kráľovstvo

   Ponúknite cenu
  • Caterpillar 988 B, 1988, Prístavné nakladačeCaterpillar 988B / DV43 2-HI CONTAINER HANDLER! 4 X W DriveZdvíhacia kapacita: 24947.1, Typ pohonu: Naftový, Výkon motora: 393, Motor: Caterpillar 3408T, Prevodovka: Power Shift - FOUR WHEEL DRIVE, Kabína: Celokabina, Vyrobené v štáte: US

   Prístavné nakladače
   1988 600 h
   Spojené štáty

   Ponúknite cenu

  Mascus umožňuje užívateľom internetu najlepšiu príležitosť pre nájdenie vhodnej použitej techniky pre manipuláciu s materiálom z podkategórie prístavné nakladače, ktorá sa ponúka na predaj.

  Ak máte záujem o niektoré použité stroje z podkategórie prístavné nakladače ponúkané na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie pri inzeráte a pridajte ho do obľúbených, alebo porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Spresnenie výsledkov vyhľadávania docielite voľbou Nové vyhľadávanie na začiatku stránky. Vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť požadované položky ako značka, model, cena alebo štát. Tým sa dostanete rovno k technike z podkategórie prístavné nakladače, ktorá vás konkrétne zaujíma.

  Prosím, neváhajte kontaktovať Mascus SK, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja použitých strojov (napr. vysokozdvižné vozíky, terminálové ťahače, kontajnerové manipulátory a ďalšia použitá manipulačná technika).