Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 3

  Použité paletové regály

  Nižšie nájdete kompletný zoznam inzerátov strojov pre manipuláciu s materiálom v kategórii paletové regály. Pre konkrétnejšie vyhľadávanie v podkategórii strojov typu paletové regály, alebo pre hľadanie ďalšie techniky pre manipuláciu s materiálom, použite prosím tlačidlo "Nové vyhľadávanie".

  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • KARDEX SHUTTLE XP 500HSD-2450x864x9950 mm PALLET R, 2008, Paletové regályKARDEX SHUTTLE XP 500HSD-2450x864x9950 mm PALLET RObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5

   Paletové regály
   2008
   Poľsko, Kraków

   183 651 EUR
  • Jungheinrich Pallet Racking, 2019, Paletové regályJungheinrich Pallet RackingPosledná revízia: January 2019, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 0, Servisná knižka: Áno, Označené CE: Áno

   Paletové regály
   2019
   Spojené kráľovstvo, Bristol, UK
   7d

   Ponúknite cenu
  • Kruizinga Gaascontainer, Paletové regályKruizinga Gaascontainer

   Paletové regály

   Holandsko, Wapenveld

   Ponúknite cenu

  Mascus umožňuje užívateľom internetu najlepšiu príležitosť pre nájdenie vhodnej použitej techniky pre manipuláciu s materiálom z podkategórie paletové regály, ktorá sa ponúka na predaj.

  Ak máte záujem o niektoré použité stroje z podkategórie paletové regály ponúkané na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie pri inzeráte a pridajte ho do obľúbených, alebo porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Spresnenie výsledkov vyhľadávania docielite voľbou Nové vyhľadávanie na začiatku stránky. Vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť požadované položky ako značka, model, cena alebo štát. Tým sa dostanete rovno k technike z podkategórie paletové regály, ktorá vás konkrétne zaujíma.

  Prosím, neváhajte kontaktovať Mascus SK, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja použitých strojov (napr. vysokozdvižné vozíky, terminálové ťahače, kontajnerové manipulátory a ďalšia použitá manipulačná technika).