Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 3

  Použité batérie

  Nižšie nájdete kompletný zoznam inzerátov strojov pre manipuláciu s materiálom v kategórii batérie. Pre konkrétnejšie vyhľadávanie v podkategórii strojov typu batérie, alebo pre hľadanie ďalšie techniky pre manipuláciu s materiálom, použite prosím tlačidlo "Nové vyhľadávanie".

  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Caterpillar 938 G II, 2006, BatérieCaterpillar 938G-II

   Batérie
   2006
   Taliansko, Rome - Italy

   Ponúknite cenu
  • Batteri 24V 465ah, 2017, BatérieBatteri 24V 465ahObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Transportná hmotnosť: 365, Vhodné pre nasledovné stroje: BT Toyota Linde Still Hyster Yale Atlet , Označené CE: Áno

   Batérie
   2017
   Švédsko, Norrköping

   840 EUR
  • Batteri 48V 625ah, 2015, BatérieBatteri 48V 625ahObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Vhodné pre nasledovné stroje: Hyster Linde Still Toyota Kapacitetsmätt batteri till 65% av nominell märkeffekt. Pris 14.000 SEK ex moms. Mått L830xB630xH630mm , Označené CE: Áno, V záruke: Nie, Certifikácia: CE

   Batérie
   2015
   Švédsko, Norrköping

   1 307 EUR

  Mascus umožňuje užívateľom internetu najlepšiu príležitosť pre nájdenie vhodnej použitej techniky pre manipuláciu s materiálom z podkategórie batérie, ktorá sa ponúka na predaj.

  Ak máte záujem o niektoré použité stroje z podkategórie batérie ponúkané na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie pri inzeráte a pridajte ho do obľúbených, alebo porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Spresnenie výsledkov vyhľadávania docielite voľbou Nové vyhľadávanie na začiatku stránky. Vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť požadované položky ako značka, model, cena alebo štát. Tým sa dostanete rovno k technike z podkategórie batérie, ktorá vás konkrétne zaujíma.

  Prosím, neváhajte kontaktovať Mascus SK, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja použitých strojov (napr. vysokozdvižné vozíky, terminálové ťahače, kontajnerové manipulátory a ďalšia použitá manipulačná technika).