Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 1

  Použité automaticky riadené vozíky

  Nižšie nájdete kompletný zoznam inzerátov strojov pre manipuláciu s materiálom v kategórii automaticky riadené vozíky. Pre konkrétnejšie vyhľadávanie v podkategórii strojov typu automaticky riadené vozíky, alebo pre hľadanie ďalšie techniky pre manipuláciu s materiálom, použite prosím tlačidlo "Nové vyhľadávanie".

  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Other HYCO IH 146, 1992, Automaticky riadené vozíkyOther HYCO IH 146Typ pohonu: Naftový, Vyrobené v štáte: PL

   Automaticky riadené vozíky
   1992
   Poľsko, Sochaczew

   30 263 EUR

  Mascus umožňuje užívateľom internetu najlepšiu príležitosť pre nájdenie vhodnej použitej techniky pre manipuláciu s materiálom z podkategórie automaticky riadené vozíky, ktorá sa ponúka na predaj.

  Ak máte záujem o niektoré použité stroje z podkategórie automaticky riadené vozíky ponúkané na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie pri inzeráte a pridajte ho do obľúbených, alebo porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Spresnenie výsledkov vyhľadávania docielite voľbou Nové vyhľadávanie na začiatku stránky. Vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť požadované položky ako značka, model, cena alebo štát. Tým sa dostanete rovno k technike z podkategórie automaticky riadené vozíky, ktorá vás konkrétne zaujíma.

  Prosím, neváhajte kontaktovať Mascus SK, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja použitých strojov (napr. vysokozdvižné vozíky, terminálové ťahače, kontajnerové manipulátory a ďalšia použitá manipulačná technika).