Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 3

  Nissan others

  Prezrite si Nissan others z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Nissan others zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz others.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Nissan F03A35U, 2000, Iné

   Nissan F03A35UTyp pohonu: Gas

   Iné
   2000
   Austrália

   8 134 EUR
  • Nissan PLP200P, 2011, Iné

   Nissan PLP200PTyp pohonu: Elektrický

   Iné
   2011
   Dánsko

   2 148 EUR
  • Nissan LX36G, 2013, Iné

   Nissan LX36GObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Typ pohonu: Gas, Označené CE: Áno, Zdvíhacia kapacita: 3600, Výška zdvihu: 570, Zdvíhacie zariadenie: Triplex, Vyrobené v štáte: US

   Iné
   2013 150 h
   Francúzsko, ENTREPOT SAINT OUEN L'AUMONE

   Ponúknite cenu

  Mascus umožňuje užívateľom internetu najlepšiu príležitosť pre nájdenie vhodnej použitej techniky pre manipuláciu s materiálom z podkategórie Nissan others, ktorá sa ponúka na predaj.

  Ak máte záujem o niektoré použité stroje z podkategórie Nissan others ponúkané na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie pri inzeráte a pridajte ho do obľúbených, alebo porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Spresnenie výsledkov vyhľadávania docielite voľbou Nové vyhľadávanie na začiatku stránky. Vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť požadované položky ako značka, model, cena alebo štát. Tým sa dostanete rovno k technike z podkategórie Nissan others, ktorá vás konkrétne zaujíma.

  Prosím, neváhajte kontaktovať Mascus SK, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja použitých strojov (napr. vysokozdvižné vozíky, terminálové ťahače, kontajnerové manipulátory a ďalšia použitá manipulačná technika).