Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 3

  Komatsu others

  Prezrite si Komatsu others z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Komatsu others zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz others.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Komatsu WA 100, 1999, Iné

   Komatsu WA 100Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Typ pohonu: Naftový, Kabína: Polokabína, Vyrobené v štáte: JP

   Iné
   1999
   Thajsko, กรุงเทพฯ

   21 732 EUR
  • Komatsu D 51, 2013, Iné

   Komatsu D 51Typ pohonu: Elektrický

   Iné
   2013
   Japonsko, Saitama

   2 585 EUR
  • Komatsu FD 30 T-16, 2008, Iné

   Komatsu FD 30 T-16Typ pohonu: Naftový, Zdvíhacia kapacita: 3, Výška zdvihu: 0.4, Dĺžka vidlice: 0.12

   Iné
   2008
   Thajsko

   13 551 EUR

  Mascus umožňuje užívateľom internetu najlepšiu príležitosť pre nájdenie vhodnej použitej techniky pre manipuláciu s materiálom z podkategórie Komatsu others, ktorá sa ponúka na predaj.

  Ak máte záujem o niektoré použité stroje z podkategórie Komatsu others ponúkané na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie pri inzeráte a pridajte ho do obľúbených, alebo porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Spresnenie výsledkov vyhľadávania docielite voľbou Nové vyhľadávanie na začiatku stránky. Vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť požadované položky ako značka, model, cena alebo štát. Tým sa dostanete rovno k technike z podkategórie Komatsu others, ktorá vás konkrétne zaujíma.

  Prosím, neváhajte kontaktovať Mascus SK, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja použitých strojov (napr. vysokozdvižné vozíky, terminálové ťahače, kontajnerové manipulátory a ďalšia použitá manipulačná technika).