Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 1

  Použité vysokozdvižné vozíky OM e 10 n

  Tu je zoznam všetkých aktuálne dostupných použitých vozíkov značky OM e 10 n vysokozdvižné vozíky na predaj. Môžete použiť triedenie inzerátov podľa ceny, roku výroby, krajiny a ďalších vlastností kliknutím na šípky dole. Nájdete tu tiež zoznam ďalších iných použitých alebo všetky triedené podľa modelu.

  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • OM E 10 N, 2009, Akumulátorové vozíkyOM E 10 NPočet kolies: 3, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Zdvíhacia kapacita: 1000, Vzdialenosť od ťažiska: 50, Výška zdvihu: 430, Voľný zdvih: 155, Zdvíhacie zariadenie: Triplex / voľný zdvih, Dĺžka vidlice: 120, Voltáž batérie: 24, Kapacita batérie: 560, Batéria rok / mesiac: 2016, Transportná hmotnosť: 2240

   Akumulátorové vozíky
   2009 3 566 h
   Holandsko, Veen, Nederland

   6 850 EUR

  Mascus umožňuje užívateľom internetu najlepšiu príležitosť pre nájdenie vhodnej použitej techniky pre manipuláciu s materiálom z podkategórie OM e 10 n vysokozdvižné vozíky, ktorá sa ponúka na predaj.

  Ak máte záujem o niektoré použité stroje z podkategórie OM e 10 n vysokozdvižné vozíky ponúkané na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie pri inzeráte a pridajte ho do obľúbených, alebo porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Spresnenie výsledkov vyhľadávania docielite voľbou Nové vyhľadávanie na začiatku stránky. Vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť požadované položky ako značka, model, cena alebo štát. Tým sa dostanete rovno k technike z podkategórie OM e 10 n vysokozdvižné vozíky, ktorá vás konkrétne zaujíma.

  Prosím, neváhajte kontaktovať Mascus SK, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja použitých strojov (napr. vysokozdvižné vozíky, terminálové ťahače, kontajnerové manipulátory a ďalšia použitá manipulačná technika).