Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Použité vysokozdvižné vozíky OM di40c

  Tu je zoznam všetkých aktuálne dostupných použitých vozíkov značky OM di40c vysokozdvižné vozíky na predaj. Môžete použiť triedenie inzerátov podľa ceny, roku výroby, krajiny a ďalších vlastností kliknutím na šípky dole. Nájdete tu tiež zoznam ďalších iných použitých alebo všetky triedené podľa modelu.

  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • OM DI40C, 1997, Dieselové vozíkyOM DI40CZdvíhacia kapacita: 4000, Výška zdvihu: 450

   Dieselové vozíky
   1997 7 000 h
   Taliansko

   7 000 EUR
  • OM DI40C, 1996, Dieselové vozíkyOM DI40CZdvíhacia kapacita: 4000, Výška zdvihu: 450

   Dieselové vozíky
   1996 5 500 h
   Taliansko

   7 000 EUR

  Mascus umožňuje užívateľom internetu najlepšiu príležitosť pre nájdenie vhodnej použitej techniky pre manipuláciu s materiálom z podkategórie OM di40c vysokozdvižné vozíky, ktorá sa ponúka na predaj.

  Ak máte záujem o niektoré použité stroje z podkategórie OM di40c vysokozdvižné vozíky ponúkané na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie pri inzeráte a pridajte ho do obľúbených, alebo porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Spresnenie výsledkov vyhľadávania docielite voľbou Nové vyhľadávanie na začiatku stránky. Vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť požadované položky ako značka, model, cena alebo štát. Tým sa dostanete rovno k technike z podkategórie OM di40c vysokozdvižné vozíky, ktorá vás konkrétne zaujíma.

  Prosím, neváhajte kontaktovať Mascus SK, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja použitých strojov (napr. vysokozdvižné vozíky, terminálové ťahače, kontajnerové manipulátory a ďalšia použitá manipulačná technika).