Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 4

  Použité NH manipulácia s materiálmi na predaj

  Prezrite si NH manipulácia s materiálmi z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky NH manipulácia s materiálmi zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz manipulácia s materiálmi.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • NH 1000, 2008, Ručne vedené vysokozdvižné vozíkyNH 1000Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Typ pohonu: Elektrický, Zdvíhacia kapacita: 1000, Vzdialenosť od ťažiska: 60, Výška zdvihu: 270, Voľný zdvih: 10, Zdvíhacie zariadenie: Duplex, Dĺžka vidlice: 115, Voltáž batérie: 24, Kapacita batérie: 180, Equipment: Nabíjačka batérií

   Ručne vedené vysokozdvižné vozíky
   2008
   Švédsko, Halmstad

   3 925 EUR
  • NH SLX1000EF-el-højtløftende pallevogn m/fotocelle, 2019, Ručne vedené vysokozdvižné vozíkyNH SLX1000EF-el-højtløftende pallevogn m/fotocelleTyp pohonu: Ďalšie, Zdvíhacia kapacita: 1000, Výška zdvihu: 80, Dĺžka vidlice: 115

   Ručne vedené vysokozdvižné vozíky
   2019
   Dánsko

   Ponúknite cenu
  • NH SB1000, Ručne vedené vysokozdvižné vozíkyNH SB1000Typ pohonu: Elektrický

   Ručne vedené vysokozdvižné vozíky

   Dánsko

   807 EUR
  • NH SB1000-Rustfri, Ručne vedené vysokozdvižné vozíkyNH SB1000-RustfriTyp pohonu: Elektrický

   Ručne vedené vysokozdvižné vozíky

   Dánsko

   1 613 EUR
  • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

  Mascus umožňuje užívateľom internetu najlepšiu príležitosť pre nájdenie vhodnej použitej techniky pre manipuláciu s materiálom z podkategórie NH manipulácia s materiálmi, ktorá sa ponúka na predaj.

  Ak máte záujem o niektoré použité stroje z podkategórie NH manipulácia s materiálmi ponúkané na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie pri inzeráte a pridajte ho do obľúbených, alebo porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Spresnenie výsledkov vyhľadávania docielite voľbou Nové vyhľadávanie na začiatku stránky. Vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť požadované položky ako značka, model, cena alebo štát. Tým sa dostanete rovno k technike z podkategórie NH manipulácia s materiálmi, ktorá vás konkrétne zaujíma.

  Prosím, neváhajte kontaktovať Mascus SK, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja použitých strojov (napr. vysokozdvižné vozíky, terminálové ťahače, kontajnerové manipulátory a ďalšia použitá manipulačná technika).