Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 3

  Použité Liftstar manipulácia s materiálmi na predaj

  Prezrite si Liftstar manipulácia s materiálmi z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Liftstar manipulácia s materiálmi zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz manipulácia s materiálmi.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Liftstar EL- LAGERTRUCKER, 2020, Dieselové vozíkyLiftstar EL- LAGERTRUCKER

   Dieselové vozíky
   2020
   Nórsko, Skui

   1 485 EUR
  • Liftstar ES15T-50, 2016, Samohybné vozíkyLiftstar ES15T-50Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Typ pohonu: Elektrický, Zdvíhacia kapacita: 1500, Vzdialenosť od ťažiska: 60, Výška zdvihu: 500, Voľný zdvih: 219.2, Stavebná výška: 224.5, Zdvíhacie zariadenie: Triplex / voľný zdvih, Typ prídavného zariadenia: Ďalšie, Dĺžka vidlice: 115, Voltáž batérie: 24, Kapacita batérie: 210, Batéria rok / mesiac: 2016, Transportná hmotnosť: 1450, Transportné rozmery (DxŠxV): 2 2 x 0 9 x 2 3

   Samohybné vozíky
   2016 14 h
   Estónsko, Linamäe 2, Tänassilma tehnopark

   6 900 EUR
  • Liftstar ACB-F25, 2019, Ručný paletový vozíkLiftstar ACB-F25Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Typ pohonu: Manuálny, Zdvíhacia kapacita: 2500, Výška zdvihu: 20, Transportná hmotnosť: 71

   Ručný paletový vozík
   2019
   Estónsko, Linamäe 2, Tänassilma tehnopark

   215 EUR
  • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

  Mascus umožňuje užívateľom internetu najlepšiu príležitosť pre nájdenie vhodnej použitej techniky pre manipuláciu s materiálom z podkategórie Liftstar manipulácia s materiálmi, ktorá sa ponúka na predaj.

  Ak máte záujem o niektoré použité stroje z podkategórie Liftstar manipulácia s materiálmi ponúkané na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie pri inzeráte a pridajte ho do obľúbených, alebo porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Spresnenie výsledkov vyhľadávania docielite voľbou Nové vyhľadávanie na začiatku stránky. Vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť požadované položky ako značka, model, cena alebo štát. Tým sa dostanete rovno k technike z podkategórie Liftstar manipulácia s materiálmi, ktorá vás konkrétne zaujíma.

  Prosím, neváhajte kontaktovať Mascus SK, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja použitých strojov (napr. vysokozdvižné vozíky, terminálové ťahače, kontajnerové manipulátory a ďalšia použitá manipulačná technika).