Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 1

  Použité prístavné a kontajnerové vybavenie Irion dfq

  Tu je zoznam všetkých aktuálne dostupných použitých vozíkov značky Irion dfq, DFQ 30 prístavné a kontajnerové vybavenie na predaj. Môžete použiť triedenie inzerátov podľa ceny, roku výroby, krajiny a ďalších vlastností kliknutím na šípky dole. Nájdete tu tiež zoznam ďalších iných použitých alebo všetky triedené podľa modelu.

  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Irion DFQ 30, 1984, Bočný vysokozdvižný vozíkIrion DFQ 30/12/32,4 BObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Typ pohonu: Naftový, Zdvíhacia kapacita: 4x2, Vzdialenosť od ťažiska: Nie, Výška zdvihu: 320, Voľný zdvih: 30, Stavebná výška: 244, Zdvíhacie zariadenie: Simplex, Dĺžka vidlice: 120, Kabína: Celokabina, Typ pneumatík: Vzdušnicové, Prevodovka: Hydrostat, Motor: Diesel - 4 Zyl. Perkins Dieselmotor, Transportné rozmery (DxŠxV): 0 x 0 x 2 44

   Bočný vysokozdvižný vozík
   1984
   Nemecko

   4 750 EUR
  • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

  Mascus umožňuje užívateľom internetu najlepšiu príležitosť pre nájdenie vhodnej použitej techniky pre manipuláciu s materiálom z podkategórie Irion dfq, DFQ 30 prístavné a kontajnerové vybavenie, ktorá sa ponúka na predaj.

  Ak máte záujem o niektoré použité stroje z podkategórie Irion dfq, DFQ 30 prístavné a kontajnerové vybavenie ponúkané na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie pri inzeráte a pridajte ho do obľúbených, alebo porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Spresnenie výsledkov vyhľadávania docielite voľbou Nové vyhľadávanie na začiatku stránky. Vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť požadované položky ako značka, model, cena alebo štát. Tým sa dostanete rovno k technike z podkategórie Irion dfq, DFQ 30 prístavné a kontajnerové vybavenie, ktorá vás konkrétne zaujíma.

  Prosím, neváhajte kontaktovať Mascus SK, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja použitých strojov (napr. vysokozdvižné vozíky, terminálové ťahače, kontajnerové manipulátory a ďalšia použitá manipulačná technika).