Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Použité Irion manipulácia s materiálmi na predaj

  Prezrite si Irion manipulácia s materiálmi z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Irion manipulácia s materiálmi zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz manipulácia s materiálmi.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Irion EFY, 2002, Akumulátorové vozíkyIrion EFY 45Výška zdvihu: 490, Stavebná výška: 317, Dĺžka vidlice: 100, Transportné rozmery (DxŠxV): 3.33 x 2.2 x 3.17

   Akumulátorové vozíky
   2002 6 859 h
   Dánsko, DK-7860

   13 176 EUR
  • Irion Unbekannt, Dieselové vozíkyIrion UnbekanntObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 2, Výška zdvihu: 348, Zdvíhacie zariadenie: Duplex, Dĺžka vidlice: 100, Stavebná výška: 249, Kabína: Celokabina, Motor: Diesel - Mercedes, Transportné rozmery (DxŠxV): 2 63 x 1 27 x 2 49

   Dieselové vozíky
   9 711 h
   Rakúsko

   Ponúknite cenu
  • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

  Mascus umožňuje užívateľom internetu najlepšiu príležitosť pre nájdenie vhodnej použitej techniky pre manipuláciu s materiálom z podkategórie Irion manipulácia s materiálmi, ktorá sa ponúka na predaj.

  Ak máte záujem o niektoré použité stroje z podkategórie Irion manipulácia s materiálmi ponúkané na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie pri inzeráte a pridajte ho do obľúbených, alebo porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Spresnenie výsledkov vyhľadávania docielite voľbou Nové vyhľadávanie na začiatku stránky. Vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť požadované položky ako značka, model, cena alebo štát. Tým sa dostanete rovno k technike z podkategórie Irion manipulácia s materiálmi, ktorá vás konkrétne zaujíma.

  Prosím, neváhajte kontaktovať Mascus SK, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja použitých strojov (napr. vysokozdvižné vozíky, terminálové ťahače, kontajnerové manipulátory a ďalšia použitá manipulačná technika).