Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 1

  Použité vysokozdvižné vozíky Hoist f300

  Tu je zoznam všetkých aktuálne dostupných použitých vozíkov značky Hoist f300, F 300 vysokozdvižné vozíky na predaj. Môžete použiť triedenie inzerátov podľa ceny, roku výroby, krajiny a ďalších vlastností kliknutím na šípky dole. Nájdete tu tiež zoznam ďalších iných použitých alebo všetky triedené podľa modelu.

  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Hoist F 300, 2005, LPG vozíkyHoist F300.24Zdvíhacia kapacita: 13600, Vzdialenosť od ťažiska: 90, Výška zdvihu: 698, Stavebná výška: 395, Zdvíhacie zariadenie: Triplex, Transportná hmotnosť: 21219, Equipment: 3. ventil 4. ventil

   LPG vozíky
   2005 4 068 h
   Holandsko, BUNNIK

   87 500 EUR
  • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

  Mascus umožňuje užívateľom internetu najlepšiu príležitosť pre nájdenie vhodnej použitej techniky pre manipuláciu s materiálom z podkategórie Hoist f300, F 300 vysokozdvižné vozíky, ktorá sa ponúka na predaj.

  Ak máte záujem o niektoré použité stroje z podkategórie Hoist f300, F 300 vysokozdvižné vozíky ponúkané na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie pri inzeráte a pridajte ho do obľúbených, alebo porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Spresnenie výsledkov vyhľadávania docielite voľbou Nové vyhľadávanie na začiatku stránky. Vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť požadované položky ako značka, model, cena alebo štát. Tým sa dostanete rovno k technike z podkategórie Hoist f300, F 300 vysokozdvižné vozíky, ktorá vás konkrétne zaujíma.

  Prosím, neváhajte kontaktovať Mascus SK, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja použitých strojov (napr. vysokozdvižné vozíky, terminálové ťahače, kontajnerové manipulátory a ďalšia použitá manipulačná technika).