Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 6

  Použité Halla manipulácia s materiálmi na predaj

  Prezrite si Halla manipulácia s materiálmi z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Halla manipulácia s materiálmi zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz manipulácia s materiálmi.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Halla HGF 25, InéHalla HGF25Typ pohonu: Plynový / Benzínový

   Iné

   Austrália

   Ponúknite cenu
  • Halla HGF 25, 2000, InéHalla HGF25Typ pohonu: Naftový

   Iné
   2000
   Austrália

   12 014 EUR
  • Halla HDF 25, 1998, Dieselové vozíkyHalla HDF25Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Zdvíhacia kapacita: 2500, Výška zdvihu: 470, Zdvíhacie zariadenie: Triplex, Vzdialenosť od ťažiska: 50, Typ prídavného zariadenia: Bočný posuv, Typ pneumatík: Super elastic, Dĺžka vidlice: 120, Stavebná výška: 215, Motor: KIA

   Dieselové vozíky
   1998
   Holandsko, FRIESLAND
   24h

   Ponúknite cenu
  • Halla HDF 25, 1997, Dieselové vozíkyHalla HDF 25

   Dieselové vozíky
   1997 5 963 h
   Holandsko

   Ponúknite cenu
  • Halla TRIPLEX FORKLIFT, 2010, Dieselové vozíkyHalla TRIPLEX FORKLIFT

   Dieselové vozíky
   2010
   Grécko

   1 500 EUR
  • Halla HDF 30, Dieselové vozíkyHalla HDF30 3t diesel triplex,- containermast sideshift!Zdvíhacia kapacita: 4x2, Výška zdvihu: 470, Voľný zdvih: 165, Zdvíhacie zariadenie: Triplex / voľný zdvih, Typ prídavného zariadenia: Bočný posuv, Typ pneumatík: Super elastic, Prevodovka: automaat, Equipment: 3. ventil

   Dieselové vozíky
   3 055 h
   Holandsko, IJsselmuiden

   5 500 EUR
  • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

  Mascus umožňuje užívateľom internetu najlepšiu príležitosť pre nájdenie vhodnej použitej techniky pre manipuláciu s materiálom z podkategórie Halla manipulácia s materiálmi, ktorá sa ponúka na predaj.

  Ak máte záujem o niektoré použité stroje z podkategórie Halla manipulácia s materiálmi ponúkané na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie pri inzeráte a pridajte ho do obľúbených, alebo porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Spresnenie výsledkov vyhľadávania docielite voľbou Nové vyhľadávanie na začiatku stránky. Vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť požadované položky ako značka, model, cena alebo štát. Tým sa dostanete rovno k technike z podkategórie Halla manipulácia s materiálmi, ktorá vás konkrétne zaujíma.

  Prosím, neváhajte kontaktovať Mascus SK, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja použitých strojov (napr. vysokozdvižné vozíky, terminálové ťahače, kontajnerové manipulátory a ďalšia použitá manipulačná technika).