Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 6

  Použité Fimap manipulácia s materiálmi na predaj

  Prezrite si Fimap manipulácia s materiálmi z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Fimap manipulácia s materiálmi zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz manipulácia s materiálmi.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Fimap FS100B kehrsaugmaschine, 2008, Vnútorné zametacie strojeFimap FS100B kehrsaugmaschineTransportné rozmery (DxŠxV): 233013801720, Označené CE: Áno, Transportná hmotnosť: 1680

   Vnútorné zametacie stroje
   2008
   Nemecko, Schermbeck

   Ponúknite cenu
  • Fimap MAGNA 1300, 2007, Vnútorné zametacie strojeFimap MAGNA 1300

   Vnútorné zametacie stroje
   2007
   Dánsko, Hasselager

   Ponúknite cenu
  • Fimap Opzit schrobmachine, 60cm. Accu, 2016, Vnútorné zametacie strojeFimap Opzit schrobmachine, 60cm. AccuObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Transportná hmotnosť: 544, Equipment: Mokré/suché vysávanie, Certifikácia: CE

   Vnútorné zametacie stroje
   2016 218 h
   Holandsko, Heijen

   4 250 EUR
  • Fimap Genie B, 2019, InéFimap Genie BVoľný zdvih: Nie, Stavebná výška: 112

   Iné
   2019
   Dánsko

   Ponúknite cenu
  • Fimap Genie XS, 2019, InéFimap Genie XSVoľný zdvih: Nie, Stavebná výška: 105

   Iné
   2019
   Dánsko

   Ponúknite cenu
  • Fimap Genie XS, 2019, InéFimap Genie XSVoľný zdvih: Nie, Stavebná výška: 105

   Iné
   2019
   Dánsko

   Ponúknite cenu
  • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

  Mascus umožňuje užívateľom internetu najlepšiu príležitosť pre nájdenie vhodnej použitej techniky pre manipuláciu s materiálom z podkategórie Fimap manipulácia s materiálmi, ktorá sa ponúka na predaj.

  Ak máte záujem o niektoré použité stroje z podkategórie Fimap manipulácia s materiálmi ponúkané na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie pri inzeráte a pridajte ho do obľúbených, alebo porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Spresnenie výsledkov vyhľadávania docielite voľbou Nové vyhľadávanie na začiatku stránky. Vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť požadované položky ako značka, model, cena alebo štát. Tým sa dostanete rovno k technike z podkategórie Fimap manipulácia s materiálmi, ktorá vás konkrétne zaujíma.

  Prosím, neváhajte kontaktovať Mascus SK, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja použitých strojov (napr. vysokozdvižné vozíky, terminálové ťahače, kontajnerové manipulátory a ďalšia použitá manipulačná technika).