Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 1

  Použité vysokozdvižné vozíky Daewoo b18

  Tu je zoznam všetkých aktuálne dostupných použitých vozíkov značky Daewoo b18, B 18 T-2 vysokozdvižné vozíky na predaj. Môžete použiť triedenie inzerátov podľa ceny, roku výroby, krajiny a ďalších vlastností kliknutím na šípky dole. Nájdete tu tiež zoznam ďalších iných použitých alebo všetky triedené podľa modelu.

  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Daewoo B 18 T-2, 2002, Akumulátorové vozíkyDaewoo B 18 T-2Počet kolies: 3, Zdvíhacia kapacita: 1750, Výška zdvihu: 400, Voľný zdvih: 400, Zdvíhacie zariadenie: Simplex, Typ pneumatík: Super elastic, Výkon motora: 4.02, Značka batérie: HAWAKER, Voltáž batérie: 48

   Akumulátorové vozíky
   2002 199 h
   Taliansko, Anagni (FR)

   6 900 EUR

  Mascus umožňuje užívateľom internetu najlepšiu príležitosť pre nájdenie vhodnej použitej techniky pre manipuláciu s materiálom z podkategórie Daewoo b18, B 18 T-2 vysokozdvižné vozíky, ktorá sa ponúka na predaj.

  Ak máte záujem o niektoré použité stroje z podkategórie Daewoo b18, B 18 T-2 vysokozdvižné vozíky ponúkané na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie pri inzeráte a pridajte ho do obľúbených, alebo porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Spresnenie výsledkov vyhľadávania docielite voľbou Nové vyhľadávanie na začiatku stránky. Vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť požadované položky ako značka, model, cena alebo štát. Tým sa dostanete rovno k technike z podkategórie Daewoo b18, B 18 T-2 vysokozdvižné vozíky, ktorá vás konkrétne zaujíma.

  Prosím, neváhajte kontaktovať Mascus SK, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja použitých strojov (napr. vysokozdvižné vozíky, terminálové ťahače, kontajnerové manipulátory a ďalšia použitá manipulačná technika).