Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 4

  Použité Abus manipulácia s materiálmi na predaj

  Prezrite si Abus manipulácia s materiálmi z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Abus manipulácia s materiálmi zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz manipulácia s materiálmi.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Abus 1T, 2000, Mostové a portálové žeriavyAbus 1T

   Mostové a portálové žeriavy
   2000
   Taliansko, Rome - Italy

   7 500 EUR
  • Abus 5T, 2002, Mostové a portálové žeriavyAbus 5T

   Mostové a portálové žeriavy
   2002
   Taliansko, Rome - Italy

   27 000 EUR
  • Abus ZLK, 1995, Mostové a portálové žeriavyAbus ZLK

   Mostové a portálové žeriavy
   1995
   Taliansko, Rome - Italy

   30 000 EUR
  • Abus ELV 5 Ton Capacity!, 1999, Mostové a portálové žeriavyAbus ELV 5 Ton Capacity!

   Mostové a portálové žeriavy
   1999
   Holandsko, Almelo

   Ponúknite cenu
  • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

  Mascus umožňuje užívateľom internetu najlepšiu príležitosť pre nájdenie vhodnej použitej techniky pre manipuláciu s materiálom z podkategórie Abus manipulácia s materiálmi, ktorá sa ponúka na predaj.

  Ak máte záujem o niektoré použité stroje z podkategórie Abus manipulácia s materiálmi ponúkané na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie pri inzeráte a pridajte ho do obľúbených, alebo porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Spresnenie výsledkov vyhľadávania docielite voľbou Nové vyhľadávanie na začiatku stránky. Vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť požadované položky ako značka, model, cena alebo štát. Tým sa dostanete rovno k technike z podkategórie Abus manipulácia s materiálmi, ktorá vás konkrétne zaujíma.

  Prosím, neváhajte kontaktovať Mascus SK, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja použitých strojov (napr. vysokozdvižné vozíky, terminálové ťahače, kontajnerové manipulátory a ďalšia použitá manipulačná technika).