RB iconIP iconMPE iconRBAS iconRouse icon

Freightliner Business Class štiepkovače na predaj

Prechádzate ojazdené štiepkovače na predaj. Môžete zoradiť inzeráty výberom funkcie, ktorá je pre vás najzaujímavejšia (napr. rok výroby, cena, krajina pôvodu). Môžete sa tiež pozrieť na ďalšie použitej štiepkovače alebo všetky zoskupené podľa modelu. Ak potrebujete viac informácií, stačí kliknúť na inzerát, ktorý vyzerá zaujímavo.

2 výsledky
Filtrovať podľa
Lesnícke stroje remove filterSpracovanie dreva, štiepkovanie a recyklácia remove filterŠtiepkovače remove filterfreightliner remove filterbusiness class remove filter
Freightliner BUSINESS CLASS M2 106Images18
Freightliner BUSINESS CLASS M2 106

Štiepkovače • 2013 • Ronkonkoma, New York, US • Cassone Truck Sales

65 674 EUR
FavoriteObľúbené
Zoradiť podľa Cassone Truck Sales
Freightliner BUSINESS CLASS M2 106Images17
Freightliner BUSINESS CLASS M2 106

Štiepkovače • 2005 • Tucson, Arizona, US • Tucson Trux

32 979 EUR
FavoriteObľúbené
Zoradiť podľa Tucson Trux
Zobraziť ďalšie

Toto je úplný zoznam použitej lesnej techniky z podkategórie Freightliner business class štiepkovače, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o niektorý z inzerátov, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie vybraného stroja a môžete ho pridať k obľúbeným, alebo porovnávať s ďalšími strojmi. Ak chcete upresniť vyhľadávanie, vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie.

Odporúčame vám navštevovať Mascus pravidelne, pretože sa tu nové inzeráty objavujú každý deň, a to najmä s týmito druhmi lesnej techniky: harvestory, vyvážacie stroje či kombinované stroje.