RB iconIP iconMPE iconRBAS iconRouse icon

Caterpillar d8 navijaky na predaj

Prechádzate ojazdené navijaky na predaj. Môžete zoradiť inzeráty výberom funkcie, ktorá je pre vás najzaujímavejšia (napr. rok výroby, cena, krajina pôvodu). Môžete sa tiež pozrieť na ďalšie použitej navijaky alebo všetky zoskupené podľa modelu. Ak potrebujete viac informácií, stačí kliknúť na inzerát, ktorý vyzerá zaujímavo.

3 výsledky
Filtrovať podľa
Lesnícke stroje remove filterSpracovanie dreva, štiepkovanie a recyklácia remove filterNavijaky remove filtercaterpillar remove filterd8 remove filter
Caterpillar D8T WINCHImages5
Caterpillar D8T WINCH

Navijaky • San Antonio, TX, US • HOLT CAT

31 445 EUR
FavoriteObľúbené
Zoradiť podľa HOLT CAT
Caterpillar D8RImages3
Caterpillar D8R

Navijaky • Southeast, North Carolina, US • Carolina Used Machinery

16 185 EUR
FavoriteObľúbené
Zoradiť podľa Carolina Used Machinery
Caterpillar D8T WINCHImages5
Caterpillar D8T WINCH

Navijaky • San Antonio, Texas, US • HOLT CAT

33 757 EUR
FavoriteObľúbené
Zoradiť podľa HOLT CAT

Toto je úplný zoznam použitej lesnej techniky z podkategórie Caterpillar d8 navijaky, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o niektorý z inzerátov, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa fotografie vybraného stroja a môžete ho pridať k obľúbeným, alebo porovnávať s ďalšími strojmi. Ak chcete upresniť vyhľadávanie, vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie.

Odporúčame vám navštevovať Mascus pravidelne, pretože sa tu nové inzeráty objavujú každý deň, a to najmä s týmito druhmi lesnej techniky: harvestory, vyvážacie stroje či kombinované stroje.