Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Použité Akpil zametacie stroje na predaj

  Prezrite si Akpil zametacie stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Akpil zametacie stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz zametacie stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Akpil Stratus 2 Schneefraese / snow blower / odśni, 2020, Zametacie strojeAkpil Stratus 2 Schneefraese / snow blower / odśniPosledná revízia: Áno, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, V záruke: Áno, Stav predných pneumatík: 100%, Stav zadných pneumatík: 100%, Vyrobené v štáte: PL

   Zametacie stroje
   2020
   Poľsko, Białystok

   5 627 EUR
  • Akpil 225, 2015, Zametacie strojeAkpil 225Pracovná šírka: 225

   Zametacie stroje
   2015
   Holandsko, MARIENHEEM

   Ponúknite cenu
  • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

  Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Akpil zametacie stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Akpil zametacie stroje.

  Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Akpil zametacie stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.