Počet inzerátov: 4

Wolf komunálne stroje

Prezrite si Wolf komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Wolf komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Wolf Garten, Samochodné kosačky

  Wolf GartenObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Druh náhonu: 2 WD, Žacie ústrojenstvo: Spodné

  Samochodné kosačky

  Švédsko, Erikstad/Mellerud

  743 EUR
 • Wolf Li-ion Power 37, Vedené kosačky

  Wolf Li-ion Power 37

  Vedené kosačky

  Dánsko, Bjerringbro

  403 EUR
 • Wolf 107.200 H Blue, Samochodné kosačky

  Wolf 107.200 H BlueVýkon motora: 20

  Samochodné kosačky

  Švédsko

  2 085 EUR
 • Wolf MTD, Samochodné kosačky

  Wolf MTD

  Samochodné kosačky

  Spojené kráľovstvo

  2 233 EUR

Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Wolf komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Wolf komunálne stroje.

Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Wolf komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.