Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Wolf komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Wolf komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
4 Výsledkov hľadania v "Wolf komunálne stroje"
inzeráty/stránka
 • Wolf MTD, Kosačky

  Wolf MTD

  Kosačky

  Spojené kráľovstvo

  2 383 EUR
 • Wolf Li-ion Power 37, Kosačky

  Wolf Li-ion Power 37

  Kosačky

  Dánsko, Bjerringbro

  403 EUR
 • Wolf 107.200 H Blue, Kosačky

  Wolf 107.200 H BlueVýkon motora: 20, Typ kosačky: Traktorové kosačky

  Kosačky

  Švédsko

  2 074 EUR
 • Wolf Robo Scooter 3000, 2014, Kosačky

  Wolf Robo Scooter 3000Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1

  Kosačky
  2014
  Švédsko, Skövde

  1 089 EUR

Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Wolf komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Wolf komunálne stroje.

Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Wolf komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.